9 цікавих фактів про Ейнштейна

10.12.2016

1. Цікаво, що крім плавання ("вид спорту, який вимагає найменших затрат енергії"), Ейнштейн уникав будь енергійної діяльності. Одного разу він сказав: "Коли я приходжу з роботи, я не хочу робити нічого, крім роботи розуму."
2. Цікавий факт, Ейнштейн був дуже неохайним і одного разу з цього приводу висловився так: "Коли я був молодим, я дізнався, що великий палець завжди закінчується діркою в шкарпетці", сказав він одного разу. "Так що я перестав носити шкарпетки."
3. Хоча він багато років жив у США, Ейнштейн стверджував, що не вміє писати англійською мовою.
4. Ейнштейн був любителем трубки. Довічний член клубу Монреальський курців трубок, Ейнштейн сказав наступне: "Курильна трубка допомогає спокійно і об'єктивно судити про справи людські"
5. Цікавий факт, Ейнштейн ненавидів фантастику. Щоб не спотворити чисту науку і дати людям помилкову ілюзію наукового розуміння, він рекомендував повне утримання від будь-якого типу наукової фантастики. "Я ніколи не думаю про майбутнє, воно й так скоро прийде" - сказав він.
6. Ейнштейн любив відпочивати у себе на кухні, награючи на скрипці мелодії Моцарта.
7. Ейнштейн не любив алкоголь. На прес-конференції, після прибуття в Нью-Йорк в 1930 році, він жартівливо сказав з приводу сухого закону: "Я не п'ю, так що це зроблено для мене."
8. Він говорив: "Всі шлюби небезпечні. Шлюб - це невдала спроба зробити щось міцне з інциденту."
9. Вчений вважав, що дні народження дитяче свято. Його ставлення до цього можна побачити в листі до своєї подруги Мілеви Марич: "Моя кохана ... По-перше, мої запізнілі сердечні вітання в день вашого вчорашнього дня народження, про який я забув щераз. "